• Haber Ara:
Dil/Language

Gandular Blokları

Mağusa / Çanakkale
İnşaat Firması: Erbatu Emlak İnşaat
  • Teslim 2012
  • Tipi 0
  • Konut 143
  • Proje Alanı - m²

Proje Bilgisi:

GAZİMAĞUSA ÇANAKKALE BÖLGESİ GANDULAR BLOKLARI :

Toplam 9 Blok, 6 Dükkan, 59 adet 140 m2 3+1 ve 78 adet 75 m2 2+1 dairelerden oluşan projemiz, Ocak 2008 tarihinde başlayıp, Ocak 2012 tarihinde müşterilerimize anahtar teslim yapılmıştır.


GAZİMAĞUSA ÇANAKKALE BÖLGESİ GANDULAR BLOKLARI :

Toplam 9 Blok, 6 Dükkan, 59 adet 140 m2 3+1 ve 78 adet 75 m2 2+1 dairelerden oluşan projemiz, Ocak 2008 tarihinde başlayıp, Ocak 2012 tarihinde müşterilerimize anahtar teslim yapılmıştır.


РАЙОН ÇANAKKALE В Г. ФАМАГУСТА – АПАРТАМЕНТЫ GANDULAR BLOKLARI

Проект состоит из 9 отдельностоящих зданий, 6 магазинов, 59 апартаментов 3+1 (прощадь каждых апартаментов – 140 м²), а также 78 апартаментов 2+1 (прощадь каждых апартаментов 75 м²). Строительство началось в январе 2008г. и в январе 2012г. все ключи были переданы нашим покупателям.

Firma Profili

1997 yılından günümüze kadar gerçekleştirdiği projelerle, uzmanlığını ortaya koyan, ürettiği yaşam alanlarıyla insan öncelikli bir kurum olarak yerini aldı.

erbatuŞirketimiz; Teknik kadromuz, deneyimli elemanlarımızla birlikte, çok sayıda projeye imza atıp uygulanmasını üstlenen ve nitelikli yapılar üreten bir firma haline gelmiştir.

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır. Erbatu İnşaat, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

VİZYONUMUZ

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, Kuzey Kıbrıs'a örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Proje Haberleri

Erbatu Emlak İnşaat Haberleri