• Haber Ara
Dil/Language

Emtan Green Park

Girne / Alsancak
İnşaat Firması: Emtan Construction
  • Teslim Mayıs 2020
  • Tipi Karma
  • Konut 40
  • Proje Alanı 5230 m²

Proje Bilgisi:

LÜKS ONUN DOĞASINDA VAR….

Kuzey Kıbrıs’ın turizm başkenti olan Girne’nin batısında dağ ve denizin birleştiği noktada, sakinliği ve kolay ulaşımı ile dikkat çeken bölgesi, Alsancak’ta yer alan ‘EMTAN GREEN PARK’ projesi, yakın çevresinde bulunan Girne Amerikan Üniversitesi ve Merit Oteller bölgesine 5 dakikada, Girne merkeze 10 dakikada ulaşılabiliyor.

Proje anahtar teslim tarihi Mayis 2020 olarak belirlenmistir. EMTAN GREEN PARK, Girne bölgesinin en gözde plajlarından olan Escape Plajına (Yavuz Çıkartma Plajı) ve Özgürlük Milli Parkının hemen yanı başında, yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Özgürlük Milli Parkı 180 dönümlük alana kurulan, yürüyüş yolları, dinlenme mekanları ve sosyal aktivite alanları ile, yeşil ve mavinin kesiştiği noktada muhteşem bir doğa parkıdır.

EMTAN GREEN PARK’TA KEYFİNİZ YERİNDE….

Akılcı, modern ve şık mimari yapısı ile şehrin gürültüsünden, karmaşasından uzakta olacağınız ve kaliteli yaşamın keyfini çıkaracağınız bir Dünya. Göz alıcı peyzaj düzenlemesi ile sizi keyif dolu bir yaşama çağırıyor. Kendinizi huzur verici mavinin ve doğanın yeşilinin eşlik ettiği bir ortamda bulacaksınız.

TÜM HAYALLERİNİZE YETECEK BİR PROJE….

EMTAN GREEN PARK, hayallerinizdeki yaşamı buraya taşıyabilmeniz için tasarlandı.

Doğayı, denizi ve şehrin dinamik karakterini merkezine alan bu proje; 40 adet 2+1 Lüks daire seçenekleri ve tüm sosyal alanları ile ihtiyacınız olan ne varsa size oraya götürüyor. Yatay Mimari ile tasarlanan projemiz 2 katlı 8 bloktan ve 40 adet 2+1 Lüks daireden oluşmaktadır.

Her blokta zemin katta 3 daire, 1.Katta 2 daire olmak üzere toplamda 5 adet daire vardır.

Zemin kattaki dairelerin her birinde kendilerine ait teras alanları ve özel bahçeleri bulunmaktadır. 1.Katta yer alan dairelerin deniz ve dağ manzaralı geniş terasları ile panoramik muhteşem manzaraya sahip çatı terasları siz seçkin misafirlerini bekliyor.

AYRICALIKLARLA TANIŞIN….

Açık yüzme havuzu ve çocuk havuzları (400 m2)

Peyzaj düzenlemesi

7/24 Güvenlik Bariyer Sistemi

Çevrede CCTV Güvenlik Kameraları

IP renkli ve görüntülü Interkom Sistemi

Jeneratör Sistemi

Her blok için Merkezi Uydu Sistemi

Her blok için DATA (Internet) Altyapısı

Multi-Split DC-Inverter Klima Sistemi

Firma Profili

DENEYİMLİ AMA YENİLİKÇİ

Kuzey Kıbrıs’ta önemli projelere imza atan ve bunları başarı ile sonuçlandıran EMTAN İNŞAAT ŞTİ. LTD. 1988 yılında KKTC’de kuruldu. Tandoğan Tanlı, bu şirkete 1958 yılında Limasol’da başladığı inşaat işlerinden edindiği deneyimi ve olgunluğu kattı. İkinci kuşak bireyi Emin Tanlı’nın, Emtan’ı çok daha güçlü ve başarılı bir şekilde ileri götürmesinden sonra, ailenin üçüncü kuşak inşaatçıları olan Ragıp Tanlı ve Tanol Tanlı da çağdaş vizyonlarını ve küresel bakış açılarını şirkete beraber taşımaya devam etmektedir. 
EMTAN İNŞAAT ŞTİ. LTD, 1988’den beri Girne ve Lefkoşa bölgelerinde önemli inşaat ve müteahhitlik işlerine imza attı. EMTAN, doğrudan kendisine ait olan villalar, siteler ve apartmanların yanı sıra, diğer özel kuruluşlar ve devlete ait pek çok inşaatı başarı ile tamamladı ve zamanında eksiksiz teslim etti.

EMTAN 30 yıldan bu yana en güvenilir, en kaliteli ve en dürüst çalışan inşaat şirketi olmayı kendine bir öncelik olarak belirlemistir. Kurulduğundan bu yana, kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden Kuzey Kıbrıs’ın çesitli bölgelerinde aktif bir şekilde faaliyet göstermeye tüm hızıyla devam etmektedir. 

30 yıldan beridir Kuzey Kıbrıs’ta hizmet vermekte olan EMTAN İnşaat Şirketi, her yeni projede hep daha iyisi için çalışmaktadır. Müşterileri ve diğer paydaşları sayesinde var olduğunun bilinci ile çalışmakta olan EMTAN, kaliteli ve sağlam inşaatları ile anılmayı kendine ilke edinmiştir. EMTAN, kalitesini ve rekabetçi fiyatlarını teknolojiyi takip ederek koruyabileceğinin farkında olmanın avantajlarını kullanmaktadır. EMTAN şantiyeleri, işleyişi ve yaşayışı ile birer sanayi kenti gibidir. Firmamız, tüm planlamasını, bünyesindeki teknik kadronun çalışmalarıyla gerçekleştiriyor. Konularına hakim, deneyimli personeli EMTAN kalitesinin en önemli güvencesidir.

 

Proje Haberleri

Emtan Construction Haberleri