• Haber Ara:
Dil/Language
İnşaat Firması: Dörter Construction
  • Teslim 2019-02-01
  • Tipi Apartman
  • Konut 14
  • Proje Alanı 1700 m²

Proje Bilgisi:

500 m2'lik TÜRK MALI arazi üzerine 80 m2'lik 14 daireden oluşan BLUE PORT projemiz Gazimağusa Suriçi ve Limanına 500 metre mesafede bulunmaktadır.

14 dairenin 3'ü ön cephede teraslı olarak tasarlanmıştır ve yine çatı'da 70 m2 terası bulunan 2 adet Penthouse dairemiz mevcuttur.

Ada Kent, Doğu Akdeniz ve İstanbul Teknik Üniversitelerinin merkezi bir noktasında bulunan arazimiz ayrıca birçok yerede kolay ulaşım sağlayacaktır.

Firma Profili

TASARIMLARIMIZLA YAPILARA HAYAT VERİYORUZ…

Sahip olduğumuz farklı bakış açısı ile oluşturduğumuz özgün yapılar, farkımızı ortaya koyuyor.

Dörter Construction, 2011 yılında yaratılmış, metrekarelerle değil santimetrekarelerle çalışan bir inşaat markasıdır. İnsanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlayan bir marka olmayı hedeflemektedir. Nefes gibi can veren ve yaşamın vazgeçilmezi haline gelen işler yapmak için yola çıkan Dörter Construction'ın farklı yaşamlara ve tarzlara uygun projeleri bulunmaktadır.

Bizler, müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek mekanlar inşa etmeye, işlevsel ve estetik anlamda da bire bir düşünülmüş, güvenli mekanlar tasarlamaktayız. Çünkü Dörter Construction olarak, sizlerin yaşam kalitenizin yaşadığınız mekanların kalitesiyle daha da zenginleşeceğine inanmaktayız.

Tasarım aşamasından uygulamaya, kullanılan ürünlerin kalitesine değin, tüm ayrıntılar özenle seçilmiş, konusunda uzmanlaşmış kişiler bir araya gelerek sizlerin mutluluğu için çalışmaktadırlar.

Yaptığımız işlerde daima tasarımın insanlar için bir lüks değil, yaşam biçimi olması birinci hedefimiz olacaktır.

Proje Haberleri

Dörter Construction Haberleri