• Haber Ara
Dil/Language

Hüseyin Sadeghi

Era H&B Gayrımenkul

Mesaj Gönder

Hüseyin Sadeghi

Broker

Hüseyin Sadeghi ,

1996 -2000 yılları arasında Kariyerine turizm ve otelcilik sektörüyle başlamıştır. Bu süreçte özellikle yabancıların Kuzey Kıbrıs'ta yatırım yapma eğilimlerini fark ederek 2001 yılında H&B Property Estates şirketini kurarak kariyerine gayrimenkul sektöründe devam etmeye karar vermiştir ve bu alanda yerli ve yabancı müşterilere hizmet vermeye başlamış olup bir çok yatırımcının güvenini kazanarak H&B Emlak yıldan yıla Büyüyen Kurumsal Bir yerel şirket haline gelmiştir.15 yılı aşkın sürede Kıbrıs Gayrimenkul Sektöründe çok geniş tecrübeye sahip olmuştur.

Ayrıca 2004 yılında SadeghiTrading ve İnvestment Şirketini de kurarak faaliyet alanlarını genişleterek özel proje İnşaatlar ve gayrimenkul alım satım olmak üzere bu alanda birçok yatırımda bulunmaktadır.

 

2015 yılında dünya markası Era gayrimenkul ile franchise anlaşması imzalayarak sektöre yeni bir soluk getirmeyi planlamaktadır.

 

Kuzey Kıbrıs Türk emlakçılar birliği Yönetim Kurulu Üyesidir ve gayrimenkul sektöründe birçok başarı belgesine sahiptir.

İyi derecede İngilizce, Türkçe ve Farsça bilmektedir

"Era H&B Gayrımenkul" Şirket Haberleri

"Hüseyin Sadeghi" Emlak İlanları