2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Island Green Construction’dan KKTC Özel Eğitim Vakfı’na Destek

3 Ocak 2022

Island Green Construction sosyal sorumluluk projesi kapsamında KKTC Özel Eğitim Vakfı’na destekte bulundu. Detaylar haberimizde.Aykut Group of Companies Şirketler Grubu, bünyesinde hizmet veren Island Green Construction yeni yıl sosyal sorumluluk projesinde ÖZEV’e destek oldu.

KKTC Özel Eğitim Vakfı(ÖZEV), özel eğitim gereksinimi bulunan bireylerin öğrenme haklarından yararlanmaları, maddi ve manevi varlıklarını geliştirmelerine elverişli bir ortam sağlamak için faaliyet gösteriyor. 0-35 yaş arası farklı gelişen her bireye eğitim veren ÖZEV ekibi ile bireyselleştirilmiş eğitim programından, bağımsız yaşam becerilerini geliştirmek üzerine birçok konuda farklı gelişen bireylere destek oluyor.

Island Green Construction’da ÖZEV personelleri ile birlikte hareket ederek, eğitim gören çocukların ihtiyaçlarını belirledi ve eksiklerini tamamlamalarında destek oldu. Ayrıca yeni işbirlikleri de geliştirildi.

Island Green Construction sorumluları Ceren Boyacı ve Kira Safonova, “insana, eğitime yapılan katkının, verilen değerin her şeyin üstünde olduğu bilinci ile bunun herkese örnek olmasını ve özellikle vakıf, dernek gibi gelirinin büyük çoğunluğunu bağışlardan elde eden kuruluşlara desteklerin artmasını temenni ediyoruz” diyerek herkesi bağışta bulunmaya davet etti.

Biz de Kıbrıs Emlak Merkezi ailesi olarak bu anlamlı davranışlarından ötürü Island Green Construction’u kutlarız.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır