2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

İskele Long Beach Riverside Life Residence Projesine Görkemli Lansman

12 Temmuz 2021

Kuzey Kıbrıs gayrimenkul sektörünün dikkat çeken projesi Riverside Life Residence projesinin lansmanı yapıldı. Yatırımcıdan yoğun ilgi gören proje lansmanda yatırımcıları ve tüm sektör paydaşlarını buluşturdu. Detaylar haberimizde.

riverside-life-residence-lansman-iskele-long-beach

İskele Long Beach Riverside Life Residence Projesine Görkemli Lansman

İskele Long Beach bölgesinde yeni bir proje başlıyor, Riverside Life Residence.

Yakın zaman Kıbrıs Emlak Merkezi üzerinden duyurduğumuz Riverside Life Residence projesinin lansmanı yapıldı. Yatırımcılardan ve sektör oyuncularından tam puan alan görkemli projenin lansmanı oldukça kalabalıktı.

Riverside Life Residence projesi Noyanlar ve Kömürcügil ortaklığı ile inşa ediliyor. 

Riverside Life Residence projesi yatırımcıdan tam puan aldı

Riverside Life Residence projesi  İskele Long Beach’de, 23 dönüm üzerine inşa ediliyor ve 5 bloktan oluşuyor.

Mimarisi ve konumuyla dikkat çeken proje yatırımcı ihtiyaçlarına göre tasarlandı.

Long Beach’e yürüme mesafesindeki projede tam 810 konut bulunuyor. Stüdyo, 1+1 2+1 ve geniş teraslı penthouseları bulunan proje tüm ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte.

Açık havuz, kapalı havuz, restoranlar, bar, spa, sinema salonu gibi tüm detayların uygulanacağı proje yüksek kira getirisine sahip ve mükemmel bir yatırım özelliği taşıyor.

riverside-life-residence-lansman

Lansmanda İskele Kaymakamı Ertuğrul Toroslu, Müteahhitler Birliği Başkanı Cafer Gürcafer, Kömürcügil İnşaat’ın Direktörü Ali Kömürcügil ve Noyanlar Group of Companies’in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Noyan konuşma yaptı.

Tüm konuşmaların ortak noktası projenin doğa dostu ve gelecek nesillere aktarılacak nitelikte bir proje olduğuydu.

riverside-life-residence-lansman-iskele-long-beach (1)

Ahmet Noyan’ın konuşmasında özellikle vurguladığı ise, birlikte hareket etmenin ve gelecek nesillere devredilecek gururun önemiydi. Konuşmasını şu sözlerle devam ettirdi Ahmet Noyan, “Esas gurur hep beraber bu gücü paylaşmaktır. Biz ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Gelecek nesillere en iyi şekilde bu gururu yaşatmalıyız. Doğrudan, gerçekten ve gururdan ödün vermeden, her zaman paylaşarak, güvenli adımlar atmamız gerekiyor.

Ortaklık yaparken niyet çok önemlidir. Kendimizdeki iyi niyeti karşımızda da görünce ortak çalışma adımları atıyoruz. Bu niyeti Four Vision Development ortaklığımızda da görebilirsiniz, Riverside Life Residence projemiz vesilesiyle başlayan Noyanlar-Kömürcügil ortaklığımızda da… Çünkü korumamız gereken, büyütmemiz gereken gururumuzu bizden sonraki nesillere aktarmak için çalışıyoruz.

Aynı iyi niyetleri bizimle burada çalışan ve yurt dışındaki acentelerimizde de görüyorum, teşekkür ederim. Sermayemiz çalışan personelimizdir, hepsine teşekkür ederim. Yeni projelerimizde de aynı gururu yaşayıp, yaşatacağımıza söz veriyorum. Büyük başarılara beraber adım atmayı dilerim.”

Lansman gecesinin ayrıca çok önemli bir sürprizi vardı, Noyanlar Group of Companies Satış Direktörü Zarif Noyan’ın doğum günü. Proje lansmanı ile birleşen bu özel gün mükemmel bir hatıra olarak kaldı.

Projenin fiyat bilgisi, ödeme kolaylıkları ve kampanyalarını Kuzey Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber platformu Kıbrıs Emlak Merkezi olarak 3 dilde (Türkçe, İngilizce ve Rusça) paylaşacağız.

 

————–

Click to read the news in English

Нажмите, чтобы прочитать новости на русском языке

————–

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır