2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama

Lefkoşa Satılık Dükkan

X
Satılık
Kıbrıs 4+1 Satılık ve Kiralık

Göçmenköy'de Satılık Dükkan

£189,5006,963,443₺
135.00 m2tam bilgi

Lefkoşa satılık dükkân arıyorsanız, bölgede yer alan birbirinden güzel ve keyifli dükkanları inceleyebilirsiniz. Bunun için Kıbrıs Emlak Merkezi’ni tercih edebilir ve bu merkez üzerinden istediğiniz gibi ilanları inceleyebilirsiniz. Lefkoşa bölgesinde yer alan dükkanlar, tıpkı bölgenin kendisi gibi oldukça keyifli ve güzeldir. Ayrıca turizm açısında da avantajlı bir bölge olması sebebiyle ciddi bir kâr marjı sağlar. İster kiraya verebilir isterseniz de bu dükkânda kendiniz çalışabilirsiniz.

Lefkoşa Satılık Dükkân İlanları

Lefkoşa bölgesinde yer alan satılık dükkân ilanları, bölgede çalışmak veya da yatırım yapmak isteyenler için çok uygundur. Farklı bütçelere ve amaçlara uygun olarak tasarlanmış, birçok dükkan vardır. Bunların kiraları da son derece yüksek olduğundan, yatırım için özellikle rahatlıkla tercih edilebilir. Buna ek olarak bu dükkanların satın alınması için öncelikle mutlaka ilanların detaylı incelenmesi gerekir.

Lefkoşa Satılık Ofis Nasıl Bulunur?

Lefkoşa satılık ofis bulmak istediğinizde, zevkinize ve size en uygun olanı bulmak için bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Ofis veya da dükkân satın almak çok kolay ve basit bir işlem değildir. Bu süreçte kişilerin çok dikkatli olması gerekir. Bu konular şöyledir;

  • Öncelikle Lefkoşa merkezi ve güzel bir konumda olduğu için çok işlek olur ve doğal olarak da aslında ofis için son derece uygundur.
  • Bölgede yer alan ofislerin kirası da çok yüksektir ve bu yüzden de eğer kiraya vermek amacıyla alıyorsanız, yine doğru bir seçim yaptığınızı belirtmemiz gerekir.
  • Güvenilir ve sizlere satın alacağınız ofisler konusunda sorun çıkarmayacak emlak merkezleri ile görüşmeniz gerekir.
  • Ofislerin ilanını detaylı incelemeli ve özellikle gerçek resimlerin kullanıldığından emin olmanız gerekir.
  • Tüm süreç boyunca her şeyi yasalara uygun ve en önemlisi de kendinizi güvence altında tutarak yönetmeniz gerekir.

Satılık Dükkân Kıbrıs Emlak Merkezi

Kıbrıs Emlak Merkezi Lefkoşa bölgesinde güvenilir ve sağlam emlak hizmeti almak isteyenlerin yanındadır. İster ofis ister iş yeri veya da dükkan satın almak isteyin hiç fark etmeksizin sizlere en iyi desteği verecektir. Tüm konut ihtiyaçlarınız için de ziyaret edebilir ve kendinize uygun yapıları kiralayabilir veya da satın alabilirsiniz.

Listeleri Karşılaştır