2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Hançer Villaları’nda Showhouse Daveti

29 Ekim 2021

Hançer İnşaat’ın Girne Çatalköy’de inşa ettiği ve teslime hazır olan villa projesi Hançer Vilları’nda showhouse daveti. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs’ın yaşamak için en çok tercih edilen bölgelerinden biri Girne Çatalköy. Villa projeleri ve müstakil yaşamıyla tanınıyor. Muhteşem bir doğaya sahip. Yine muhteşem bir dağ ve deniz manzarası var bölgenin.

Birbirinden kaliteli villa projeleri ile dikkat çeken Çatalköy bölgesinde konumu ve mimarisiyle ön planda olan Hançer Villaları’nın showhouse’u hazır ve ziyaretçilerini bekliyor.

Özenle ve kaliteden ödün vermeden inşa edilen proje anahtar teslime hazır.

Hançer İnşaat Direktörü Ali Hançer, her detayın ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar dikkatli çalıştıklarını anlatıyor projede.

“Biz bu projeye başlarken bölgeye örnek olacak kalitede bir proje hedefledik. Bugün projemiz tamamlandığında bakıyorum ki gerçekten söylediğimizi yaptık. Her detayını özenle inşa ettik, kendi canımıza yapıyor gibi yaptık. Her villaya aynı özeni gösterdik ve projede yaşamaya başlayan ev sahiplerinden aldığımız geri dönüşler bizi daha da gururlandırıyor.  

Birçok farklı ülkeden müşterimiz var ve tek projede birçok farklı ülkeden, farklı alışkanlıklara sahip olan insanların yaşamayı hayal ettiği bir villa inşa ettik.

Bu proje hem bize hem de ev sahiplerine hayırlı olsun, keyifle yaşasınlar.

Projenin başından sonuna kadar olan her konuda bizim yanımızda olan, her aşamada projeyi takip eden ve doğru bir dille bizi hem yerli hem de yabancı müşterilerimize ulaştıran Kıbrıs Emlak Merkezi’ne de çok teşekkür ediyorum.”

Hançer Villaları’nın showhouse’unu görmek için Hançer İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır