Dil/Language

Yapım İnşaat'ın lüks villa projesi Begon Villas'ta takas kampanyası devam ediyor..

Yatırımcı tercihlerinin değiştiği, villa taleplerinin arttığı bir dönemden geçiyoruz korona virüs karantinası sonrası. Villalar yoğun talep alıyor ancak herkesin sorduğu bir soru var, dairemi takas verebilir miyim? Yapım İnşaat'ın kaçırılmayacak kampanyası da bu taleplere cevap veriyor. İşte detaylar..
Haber Tarihi: 21-05-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs sonrası hayat normalleşmeye devam ediyor. Ancak yatırımcı tercihleri daireden çok villaya yönelik oluyor bu dönemde.

Sağlığımızı korumak adına evlerde kaldığımız 2 ayı geride bıraktık. Karantina süresi sonrası villa talepleri çoğaldı. Korona virüste ikinci dalganın olabilme endişesi ya da ilerleyen dönemde yeni salgınların oluşma endişesi ağır basıyor düşüncelerde. Dairede yaşayanlar yeni bir salgın sürecine yine dairede yakalanmak istemiyor desek yanlış olmaz. 

Yatırımcıların tercihleri değişti, inşaat ve emlak sektöründe villa satın alma talepleri ve sıkça karşılaşılan bir soru var. "Bir evim var ve takas kabul eder misiniz?" 

İşte bu soruyu soranlar için halihazırda devam eden bir kampanyası var Yapım İnşaat'ın. Mevcut konutunuzu bu villa ile değiştirebilir, yani takasa verebilirsiniz bu kampanya ile. 

Size dağ ve deniz manzarasına sahip lüks bir villada ayrıcalıklı bir yaşam imkanı sunuyor. 


Begon Villas projesi, 7 farklı konut tipinden ve 13 villadan oluşuyor. 

Havuz, teras, bahçe, pergola alanı, kiler, jeneratör, şömine, barbekü, bodrum katı, otomatik sulama sistemi ve daha pek çok özellik Begon Villas’ın çekici özellikleri arasında.

Modern tasarımı ve kaliteli altyapısıyla Begon Villas, sizlere konforlu bir hayatı vadediyor..

 

Yapım İnşaat'ın profil sayfası için tıklayın..

Begon Villas projesini detaylı incelemek için tıklayın..

 

 

 Begon Villas Hakkında:

Girne’de konumlanan bu proje; A-B-C-D-E-F-G olmak üzere 7 farklı villa tipi ve13 adet villa var.

13 farklı tipteki bu projenin farklı özellikleri şu şekilde:

*A Tipi: -348 m2 alan,

*B Tipi: -195 m2 alan, 

*C Tipi: -329 m2 alan,

*D Tipi: -427 m2 alan,

*E Tipi: -366 m2 alan,

*F Tipi: -410 m2 alan,

*G Tipi: -340 m2 alan,

** Projenin ortak özellikleri

-Havuz, havuz terasları wpc deck ve genel teraslar kaydırmaz seramik, pergola alanı, teras alanı, antre ve salonda dekoratif asma tavan, yatak odalarında parke, iç mekân döşemeleri ve basamaklar doğal mermer, teras, kiler ve lavabo seramik, cam kabinli duş, dolaplı lavabo, tüm batarya ve mikserler Hans Grohe marka aç-kapa serisi, kullanılacak etajerler metalik gümüş, zeminde 2 tonluk gömme polietilen su deposu, 1.0 HP su motoru, hidrofor, giriş kapısı MDF üzerine masifli gürgen kaplama, tüm iç kapılar Amerikan press panel, dış kapılar ve pencereler alüminyum konfor çift cam, tüm mutfak dolapları Ultra Gloss, otomatik sessiz kabin jenaratör, sitenin dış çevresinde 8 adet güvenlik kamerası sistemi, merkezi ısıtma, hazır şömine, 15 mm lamine cam korkuluk, kimi projelerde BBQ, akrilik su bazlı dış cephe boyası, bazı alanlarda doğal taş kaplama, bahçede septik kuyu, konutun ön kısmında kaldırım ve gri parke taşı, konut çevresi bahçe duvarı, konut bahçelerinde çim ve buna uygun otomatik sulama sistemi, bodrum, jenaratör ve ortak alanların bakımı personel tarafından yapılacak.