Dil/Language

Tanyel Construction Yasemin Sitesi teslime hazırlanıyor.

Gazimağusa konut projeleri arasında sıkça aranan Yasemin Sitesi, Tanyel Construction tarafından inşa ediliyor. Uygun ödeme koşulları ve site konseptiyle dikkat çeken proje teslime hazırlanıyor. İşte detaylar..
Haber Tarihi: 15-07-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Tanyel Construction uzun yıllar inşaat sektöründe hizmet veren, gerek tatil evleri gerekse site projelerinde uzman olan firmalardan ve Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden.


Yasemin Sitesi Tanyel Construction’un daire, bungalov ve villalardan oluşan, sosyal olanaklarla donatılmış site projesi.

Her talebe uygun konut bulabileceğiniz farklı tip yapılardan oluşuyor.


Kıbrıs Emlak Merkezi üzerinden Gazimağusa konut projeleri arasında en çok aranan projelerden biri Yasemin Sitesi. Özellikle villa alıcılarının çoğaldığı bu dönemde de sunduğu avantajlar ve yaptığı kampanyalar ile öne çıktı.  

Yasemin Sitesi’ne özel 10 bin sterlin peşinat ve 3 yıl faizsiz ödeme seçenekleri sunan Tanyel Construction, projenin teslimine hazırlanıyor.


Ağustos ayında sitenin 1. etabının teslim edilmesi planlanıyor.

Projede farklı tip daireler ve villalar bulunuyor ve dairelerin satış fiyatları 75 bin sterlinden, villaların satış fiyatları 90 bin sterlinden başlıyor.

Detaylı bilgi için tıklayın..