Dil/Language

Şifa Construction Trio Sky projesinde son 4 daire – Kıbrıs Emlak Merkezi

Lefkoşa Gönyeli’de Şifa Construction’un inşa ettiği Trio Sky projesine yoğun ilgi devam ediyor. Satışlar hızlı başladı ve projede son 4 daire kaldı. İşte detaylar..
Haber Tarihi: 13-07-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Şifa Construction’un Lefkoşa Gönyeli bölgesinde inşa ettiği site projesi Trio Sky.

3 blok ve 22 daireden oluşuyor. Lefkoşa bölgesinde tercih edilen bir proje oldu, satışlar hızlı başladı hızla devam ediyor.

 


Proje Lefkoşa mimarisi için yeni. Genellikle Girne bölgesinde görmeye alışkın olduğumuz konsepti Gönyeli’de uyguladı Şifa Construction.  Bloklar 2 katlı. Alt katın bahçe kullanım hakkı, üst katların ise teras kullanım hakkı mevcut.

2 adet 3+1 ve 20 adet 2+1 daire mevcut projede.

Değişen müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanan projede son 4 daire kaldı.


 

Marketlere, restoranlara, ana yola ve duraklara yakın konumda inşa edilen Trio Sky hem konumu hem mimarisi ile kısa sürede tercih edilen bir proje oldu.

Projenin teslim süresine kısa bir zaman kaldı, bu dönemde satın alan müşteriler malzeme seçimlerini kendi ihtiyaçlarına göre karar verebiliyorlar.

Trio Sky projesinin satış fiyatları nedir?

Trio Sky projesinde bahçe katı ve birinci kat daireler mevcut. Bahçe katı bahçe kullanım alanına sahip, birinci katlar ise teras kullanım alanına sahip.

Bahçe katlarının satış fiyatları 49.900 sterlin, birinci katların satış fiyatları 47.500 sterlinden başlıyor.

Detaylı bilgi için tıklayın..

Lefkoşa bölgesi yatırımlarına hızla devam eden Şifa Construction, çok kısa bir süre içerisinde oluşan ihtiyaca yönelik 2 yeni projeye daha başlayacak. 2 proje de Lefkoşa’da farklı bölgelerde ve farklı konseptlerd olacak.

Gelişmeleri size ulaştırmaya devam edeceğiz.