Dil/Language

Scandinavian Homes Investment Ltd. konut projesi Yeşiltepe Konakları'nda teslime hazır lüks villalar!

Kıbrıs villa ilanlarını inceleyenler için, Girne'de özel bir seçenek var. İsveç kalitesinde konut projeleri inşa eden Scandinavian Homes Investment Ltd. Yeşiltepe Konakları ile öne çıkıyor. İşte detaylar.
Haber Tarihi: 10-04-2019

Kıbrıs Emlak Merkezi:

- Advertorial -

Yeşil ve mavi rengin her tonunu barındıran Girne’de yer alan Yeşiltepe Konakları, huzurlu ve mutlu bir hayat geçirmeniz için sizi bekliyor. Her bir odasından Girne’nin farklı güzelliklerini gören Yeşiltepe Konakları'nda, sabahları daha erken uyanıp güne doğada yürüyüş yaparak başlamak isteyeceksiniz.

Taşınmaya hazır 4 yatak odalı ve 3 yatak odalı seçenekleri ile sizlerin yeni yuvası olmak için bekleyen konutlar, her detayında konfor ve lüksü barındırıyor.

Denize ve sosyal tesislere yakınlığı, isteğe bağlı havuzu ile göz dolduran Yeşiltepe Konakları sayesinde, rüyalarınızdaki evde yaşamak artık hayal değil. Perdelerinizi açtığınızda yeşilin her tonunu görmek ömrünüze ömür katacaktır. Kuşların ve ılık esen rüzgârın sesinden başka hiçbir şey duyamayacağınız bir evde yaşamak…

Adeta cennetten bir köşe olan Yeşiltepe’de, sevdiklerinizle birlikte aldığınız her nefeste mis gibi havanın ciğerlerinize dolduğunu hissedeceksiniz. Hayalini kurduğunuz yaşama dair aklınızda ne varsa, hepsi Yeşiltepe Konakları’nda sizi bekliyor!

Siz yeter ki nasıl bir yaşam istediğinizi söyleyin. Hayalinizdeki yaşam biçimini yaratmak için Scandinavian Homes Investment Ltd her adımda yanınızda!

Hemen hemen her projede “ekstra” olarak istenilen lüks detaylar Scandinavian Homes Investment Ltd. projelerinde fiyata dahil standart olarak sunuluyor.

Yeşiltepe Konakları’nın satış fiyatına dahil olan lüks malzemeleri ise saymakla bitmiyor. Başlıca bunlar; çifte temel uygulaması (Radye Temel ve Sürekli Temel), C30 Kalite beton kullanılması (Kıbrıs’ta villarda çok sık tercih edilmiyor), lüks ve modern tasarım Akrelik mutfak ve Avrupa menşeeli ray sistemleri, lüks gömme dolaplar ve çocuklara takım çalışma masaları, çift camlı büyük pencereler (ısı yalıtımlı komfor cam ve yalıtımlı alüminyum), tüm duvarlar ısı izolasyonlu Eko-Term Konfor tuğla ile örülüyor, temelde Nano-teknoloji izolasyon malzemesi kullanılması, ısıtma ve soğutma sistemi altyapılar, tam donanımlı tasarım banyo dolapları ve banyo aksesuarları, Rustik Granada modeli çatı kiremiti, lüks cam korkuluklar ve saymakla bitmeyen daha birçok kaliteli malzeme ve işçilik kullanılıyor.

4 yatak odalı konağın satış fiyatı 210.000 GBP.

 


 

 

Öne çıkan özellikler;

Dubleks Plan

270 metrekare Kullanım Alanı

200 metrekare Kapalı Alan

550 metrekare Bahçe

4 Yatak Odası

3 Tuvalet

2 Banyo

 

1 Kiler ve Çamaşırı Odası

25 metrekare Ensuite Ebeveyn Odası

46 metrekare Salon

 

 

Proje Özellikleri;

 

Deniz ve Dağ Manzarası

Sakin ve Huzurlu bir Yerleşim Yeri

Çifte Temel uygulaması

(Radye Temel ve Sürekli Temel)

C30 Kalite Beton Kullanılmıştır

Yüzme Havuzu (isteğe bağlı)

Lüks ve Modern Tasarım Mutfak

Lüks gömme dolaplar ve masalar

Çift camlı büyük pencereler (ısı Yalıtımlı Komfor Cam ve Yalıtımlı Alüminyum)

Tüm Duvarlar Full İzolasyonlu Eko-Term Komfor Tuğla

Güneş enerjili su ısıtma sistemi

Home Tam Ev İzolasyonu

Tuğla, Pencere ve Zemin)

Nano-Teknoloji İzolasyon Malzemesi Kullanılmıştır

Isıtma ve Soğutma Sistemi Altyapıları

Kaliteli Parke Zemin

Mutfak ve Banyolarda Kaliteli Seramik

Tam Donanımlı Tasarım Banyo Dolapları ve Banyo Aksesuarları

Oldukça geniş Ebeveyn Yatak Odası

Rustik Çatı Kiremiti

Çatı Altında Ekstra Depolama Odası

Çamaşır odası

Lüks Cam Korkuluklar

Eşdeğer Koçan

 

KIBRIS EMLAK MERKEZİ