Dil/Language

Noyanlar Holidays’ten anneler günü hediyesi – Kıbrıs Emlak Merkezi

Noyanlar Group of Companies imzası taşıyan Noyanlar Holidays anneler günü için kaçırılmayacak bir hediye hazırladı. İşte detaylar..
Haber Tarihi: 12-05-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

İskele bölgesinde yaptığı inşaatlar ile bölgeye değer katan Noyanlar Group of Companies’in yatırımı olan Noyanlar Holidays korona virüs sonrası hizmete başladı.

Gerekli olan tüm sağlık koşullarını tamamlayan Noyanlar Holidays, tatil yapmak isteyen ailelerin imdadına yetişti.

Sağlık konusunda tüm tedbirleri alan ve gerekli hijyenik ortamı sağlayan Noyanlar Holidays’te sezon açıldı ve rezervasyonlar başladı.

Yüzlerce aileyi misafir eden ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlayan Noyanlar Holidays sezon açılışında anneleri de unutmadı ve güzel bir sürpriz hazırladı.

Anneler gününe özel 12 aileye hafta sonu tatil hediye ediyor.  Kampanya detayları ise çok basit, Noyanlar Holidays’in facebook sayfasına girin, anneler günü paylaşımını bulun ve yönlendirmeleri takip edin.. Kazanan 12 aile arasında siz de olabilirsiniz ve eşsiz bir tatil hediyesi yakalayabilirsiniz.

 

Noyanlar Holidays Hakkında:

- Beş yüzün üzerinde kiralık tatil evi,

- Mardo cafe, Royal Bar, su sporları, kasap, kuaför, güzellik salonu, eczane ve market gibi birçok imkan elinizin altında.

- Tatil evleri denize yürüme mesafesinde. 195 TL’den başlıyor fiyatlar. Stüdyo daireler, 1+1 daireler ve 2+1 daire kiralamak mümkün.

- Her ihtiyacınızda size yardımcı olan profesyonel bir ekip var işin başında.

www.noyanlarholidays.com adresinden detaylı bilgi sahibi olabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 
 

Noyanlar Group of Companies'in profil sayfasını incelemek için tıklayın..