Dil/Language

Near East Bank’tan hayalinizdeki evin kapılarını açan düşük faizli ve uzun vadeli konut kredisi

Müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren ve hızlı çözüm üreten Near East Bank’ın yeni konut kredisi kampanyası başladı. Düşük faiz ve uzun vade imkanı oluşturan banka beğendiğiniz eve ulaşmanın güvenilir ve kolay yolunu sunuyor.
Haber Tarihi: 28-12-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Hayalinizdeki eve geç kalmadan kavuşabilmeniz için Near East Bank konut kredisi faizlerini düşürdü. 

Kıbrıs Emlak Merkezi’nin de çözüm ortağı olan Near East Bank gelen talepler doğrultusunda hızlı çözümleri ile yine müşterilerinin yüzünü güldürdü. 

Near East Bank’tan döviz para biriminde aylık %0,42’den başlayan faiz oranı ve Türk Lirasında %1,83 faiz oranı ile başlayan oranlarda kredi kullanmak mümkün. 

Üstelik 120 aya kadar vadeli konut kredisi alabilirsiniz.   

Yeni yıl kampanyaları ile de oldukça dikkat çekti Near East Bank. Bu sene Ekim ayında başlayan yeni yıl kampanyalarına müşterilerin ilgisi oldukça yoğun. Her bütçeye uygun vade seçenekleri, uygun ödemeli taksit avantajı ve kredi almada kolaylık sağlayan Near East Bank hediye çeşitliliği ile de göz doldurdu. 

Sonrasında konut kredisi faizlerini düşüren banka, düşük faiz imkanı ve hızlı onay süreci ile beğendiğiniz eve ulaşmanın kolay ve güvenilir yolunu sunuyor. 

Avantajlı koşulları kaçırmadan yatırım yapmak için Near East Bank ile iletişime geçebilirsiniz. 

NEAR EAST BANK