Dil/Language

Lefkoşa’da satılık lüks dubleks penthouse – Terra Residence

Forman Development’ın inşa ettiği Lefkoşa Kumsal’da konumlanan Terra Residence projesinde yer alan lüks dubleks penthouse fırsatını kaçırmayın..
Haber Tarihi: 14-10-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Terra Residence. Lefkoşa’nın en prestijli ve merkezi lokasyonlarından birinde Kumsal bölgesinde, sadece betonarmeden ibaret olmayan özellikleriyle hayat buldu ve teslime hazır.

Forman Development’ın yüksek inşaat kalitesine ek olarak akıllı ev sistemi eklenip hayatınızı kolaylaştıran özellikler ön plana çıktı. Şehir merkezinde yaşayıp, şehir merkezini sizi boğan yaşamından kopmanızı sağlayan bahçeler eklendi balkonlara. Doğa da sizinle birlikte yaşasın. Kışın kolay ısınıp, yazın kolay serinlemeniz için verimli ve ses yalıtımlı camlar ve yapı malzemeleri de projede kullanıldı.


Modern ve ferah tasarımın keyfini sürüp, bir evin gerekliliği olan huzur ve güveni de hissederken, merkezi olan lokasyonuyla, alışveriş, iş, eğitim, eğlence ve kültür de yanı başınızda olacağı evler inşa edildi.

Projede 11 adet konut, 3 adet dükkan bulunuyor.  


Rahat ve modern tasarıma sahip proje. Özellikle satışta olan dubleks penthouse geniş panaromik camlar, ferah bir yaşam alanı ve açık mutfak, keyifli yatak odaları, şık ve üstün kalite malzemelerden oluşuyor..


Isı yalıtımlı tuğlalar ve konfor camlar kullanıldı projede. Elektrik faturalarının el yaktığı bu dönemde tasarruf imkanı oldukça yüksek.

Terra Residence projesinde yer alan dubleks penthouse hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın..

Forman Development Hakkında detaylı bilgi için tıklayın..