Dil/Language

Kriera Focus projesi ile tanıştınız mı?

Kriera Construction tarafından İskele Long Beach bölgesinde inşa edilen Kriera Focus projesini incelediniz mi? İşte modern mimarisiyle dikkat çeken proje ile ilgili detaylar..
Haber Tarihi: 27-01-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Kriera Construction, uzun yıllar İzmir'de binlerce konut projesine imza atan Kürüm Mühendislik-Mimarlık şirketinin ikinci jenerasyonu. Yılların verdiği tecrübeyi ve inşaat kalitesini Kuzey Kıbrıs'a taşıdılar. Tecrübelerini mimar ve inşaat mühendisi olan kurucu ortakların yenilikçi bakış açılarıyla sentezlediler. 

Yeni nesil evler üretmeyi hedefleyen Kriera Construction'un İskele Long Beach bölgesinde inşa ettiği proje Kriera Focus. 

Projede panaromik deniz manzarası dikkat çekiyor. 

İnşaat aşamasında teknolojinin tüm imkaları kullanılıyor. Isı izolasyonlu tuğlalar, yüksek kaliteli malzemeler, USB girişli prizler, ortak uydu ve internet, Led ışık bantlar gibi özellikleri ile sizin için yeni nesil evler üretiyorlar.

Kusursuz tasarımı ile dikkat çekiyor Kriera Focus. Lüks ve kullanışlı iç dizaynı ile Kriera Focus standartların üzerinde bir yapı olarak sizi denizin ve gökyüzünün mavisiyle buluşturuyor. Geniş balkonlarının sakinliği ile yeniden doğduğunuzu hissedebilirsiniz.

Kriera Focus projesi, havuz, kapalı otopark dahil olmak üzere 32 daire ve 7 kattan oluşur. İçerisinde her zevke göre iki tip 1+1, 3 tip 2+1 ve 2 tip loft seçenekleri mevcuttur. Kriera Focus normal yaşam alanlarından farklı olarak ev sıcaklığını kaybetmeden size şık alanlar sunuyor.

İletişim ve detaylı bilgi için tıklayın..

Kriera Focus 1+1 daire seçeneğini incelemek için tıklayın..

Kriera Focus 2+1 daire seçeneğini incelemek için tıklayın..

Kriera Focus loft daire seçeneğini incelemek için tıklayın..