Dil/Language

Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği'nden Girne Bölgesi Koordinatörlüğü için Hüseyin Sadeghi ataması!

Kıbrıs emlak sektörünün tecrübeli ismi Hüseyin Sadeghi, artık Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği'nin Girne Bölgesi Koordinatörü olarak görev yapacak. İşte detaylar...
Haber Tarihi: 09-04-2019

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği yeni bir yapılanmaya gidiyor. 

Birlik Girne Bölgesi Koordinatörü olarak, Girne piyasasının tecrübeli ismi Hüseyin Sadeghi'yi görevlendirdi. 

Sadeghi'nin ataması, KTEB Başkanı Hasan Sungur ve üyelerin kararıyla yapıldı. 

Yeni görevi değerlendiren Sadeghi, parolayı "emlakçıların kayıt altına alınması" olarak vurguladı. 

Sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yayınlayan Sadeghi, "Özellikle bundan sonraki süreçte emlak yasasının bir an önce geçmesi ve sektörümüzü daha disiplin altına alabilmemiz için elimden gelen katkıyı koyarak verimli olmaya çalışacağım. Beni bu göreve uygun gören başkanım ve siz değerli Meslektaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

 

HÜSEYİN SADEGHI KİMDİR?

Hüseyin Sadeghi, 1996 -2000 yılları arasında kariyerine turizm ve otelcilik sektörüyle başladı. Bu süreçte özellikle yabancıların Kuzey Kıbrıs'ta yatırım yapma eğilimlerini fark ederek 2001 yılında H&B Property Estates şirketini kurdu ve kariyerine gayrimenkul sektöründe devam etme kararı verdi.

Yıllar içinde bu alanda yerli ve yabancı yüzlerce müşteriye hizmet veren Sadeghi,15 yılı aşkın sürede Kıbrıs gayrimenkul sektöründe geniş tecrübe edindi. Ve KKTC emlak sektörünün hızla büyüyen yerel şirketlerinden biri oldu. 

Hüseyin Sadeghi'nin uzmanlık alanı Girne bölgesi. Hem bireysel, hem de ticari anlamda yatırım planlayan birçok kişi ve gruba danışmanlık hizmeti veriyor. 

Sadeghi iyi derecede İngilizce, Türkçe ve Farsça biliyor.