Dil/Language

High Hills Developments Direktörü Hakan Eren Kıbrıs konut projelerini anlattı, yatırımcıya çağrı yaptı!

Kıbrıs'ta yatırım düşünenler için de, üretenler için de mesaj verdi, Girne'de hayata geçirdikleri projeleri sıraladı. Kıbrıs Emlak Merkezi'nde konuğumuz High Hills Developments Direktörü Hakan Eren.
Haber Tarihi: 13-10-2019

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Dikkat çeken mimarisi, cazip fiyatları ve sundukları ödeme kolaylıklarıyla dikkat çeken bir firma High Hills Developments.

Kıbrıs'ın ilk ve tek emlak haber portalı Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden High Hills Developments neler yapıyor, hangi projeleri satışta, yol haritasında neler var? 

Merak edilenleri firma direktörü Hakan Eren okurlarımız/ziyaretçilerimiz için anlattı. 

 

High Hillls Developments neler yapıyor ?

High Hills Developments LTD. 2005 yılında kurulmuştur. 2. Derece müteahhitlik belgesine sahip ve uzmanlık alanı KKTC Girne bölgesi olan şirketimiz, şimdiye kadar toplam 19 bloktan oluşan 220 konutu yatırımcıları ile buluşturmuştur. Müşteri ihtiyaçlarına öncelik veren firmamız, yeni projelerimizde bunu kendine hedef almıştır.

işte bu yüzden;

High Hills Developments ruhunuzun sığabileceği mimariler için var.

 

Satışta olan projeleriniz nelerdir ve kampanyalarınız var mı?

Hıgh Tower 2, Hıgh Tower 3 Hıgh Tower 4-5 ve Çatalköy Hıgh Park Villaları’nda satışlarımız mevcuttur. Fimamız müşterileri için ödeme kolaylıkları yapmaktadır.

Teslimata kadar %50'sini faizsiz, minimum 5.000 GBP peşinat ile aylık 500 GBP taksitlerle ödeme yapabilirler. Kalan bakiye için ister bankadan kredi çekebilirler, ister tarafımıza faizli eşit oranlarda ödemeye devam edebilirler.

 

2019-2020 için yatırım planlarınız neler? Yeni projelerinizle ilgili kısa bir bilgi alabilir miyiz?

Mevcut projelerin tamamlanması dışında; High Hills Developments güvencesinde insanların huzuru yaşayabilecekleri ve Girne içinde eksikliği hissedilen 100.000 & 120.000 GBP bandında bahçeli konutlar ile yeni yaşam alanları üretmek için yeni projeler hazırlıyoruz.

 

Alıcı kitleniz hangi ülkeler Girne‘de?

Projelerimiz yerli yabancı herkese hitap etmektedir. Uygun ödeme koşulları da talepleri arttırıyor. Başta Türkiye, Rusya,  İngiltere, Kazakistan olmak üzere birçok ülkeden yatırımcımız mevcut.

 

Gayrimenkul alıcılarına mesajınız var mı?

Alım yapacakları firmaları iyi araştırsınlar. Kaç yıllık olduğu bu yıllar içinde müteahhitlik belgesi var mı varsa kaçıncı derecede var. Alacakları gayrimenkulle ilgili muhakkak sözleşme yapıp tapu kaydı oluşturmalılar. Sözleşme kaydı yaptırmaları halinde kendilerini güvence altına almış olacaklar ve ayrıca müstakil koçana sahip gayrimenkulleri tercih etmelidirler.

 

Meslektaşlarınıza mesajınız var mı?

Müteahhit meslektaşlarımıza, sadece bugünü düşünerek satış ya da arazi alımları yapmayıp piyasanın artışı doğrultusunda bütün adımları düşünerek hareket etmelerini nacizhane tavsiye ederim.

 

Hakan Eren Kimdir?

KKTC Baf kökenli, evli ve bir çocuk babası. Yüksek öğrenimini İşletme ve İhtisas konusunda tamamlayan Hakan Eren; 2003 yılında emlak sektöründen giriş yaparak, almış olduğu eğitim, bilgi ve tecrübeler eşliğinde KKTC'nin önde gelen müteahhitlerden olmuştur.