Dil/Language

Hançer İnşaat’ın inşa ettiği Hançer Villalarında lansman fırsatı..

Kuzey Kıbrıs emlak sektöründe daire tercihlerinin villaya döndüğü bir dönem yaşıyoruz pandemi sonrası. Tabi ihtiyaçlar farklı, ödeme güçleri de. Bu defa sizleri Girne Çatalköy’de konumlanan lüks villa projesi ile tanıştıracağız, Hançer Villaları. İşte Hançer İnşaat tarafından inşa edilen lüks villaların detayları..
Haber Tarihi: 23-06-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Kuzey Kıbrıs inşaat ve emlak sektöründe Girne Çatalköy’ün yeri farklı. Yoğun bir ilgi var bölgeye özellikle villa projelerine. Merkeze yakın olması, hala sakin bir bölge olması, denize yakın olması, dağ manzarası gibi talep edilen birçok detay içeriyor bölge.

Hançer İnşaat uzun yıllardır Kıbrıs inşaat sektöründe var olan bir firma ve Girne merkezde inşa ettiği apartmanlar ile tanınıyor. Ancak yeni projesi bir villa sitesi. Lüksün standart olarak sunulduğu eşsiz bir proje tasarlandı.  Hem konumu hem de mimarisi ile oldukça dikkat çekici bir proje oluyor.


Hançer Villaları proje özelliklerinden bahsedecek olursak;

Türk koçanlı ve 344 metrekare büyüklüğe sahip villalar. Her biri 4 yatak odalı ve havuz opsiyonlu. Havuzların izni alındı fakat müşteri tercih ederse yapılacak.

Hançer Villalarını incelemek için tıklayın..

10 Mayıs’ta başladı inşaat, 18 ay teslim süresi görünse de Hançer İnşaat 12 ayda tamamlamayı planlıyor projeyi.

Hançer Villaları kat planları;

  1. kat: 1 adet salon, 1 adet yemek odası, 1 adet mutfak, 1 adet en-suıte misafir yatak odası, koridor, ön balkon teras ve misafir wc’den oluşmaktadır
  2. kat: 1 adet en-suıte ve giyinme odalı ebeveyn yatak odası, 2 adet genç yatak odası, 3 adet balkon, çamaşır odası, koridor ve ortak banyo & wc den oluşmaktadır

Çatı katı: barbekü alanı, tv ünitesi yeri ve teras alanından oluşmaktadır

Garaj yeri

Peyzaj alt yapısı

Site sınır duvarları

 

Hançer Villaları satış fiyatlarından bahsedecek olursak, proje lansman fiyatları ile satışa çıktı. Belirli bir süre sonrasından %30 değer artışı ön görülüyor.

Projenin fiyatlarını öğrenmek için tıklayın..