Dil/Language

Girne’de teslime hazır 3 yatak odalı villalar! - Kıbrıs Emlak Merkezi

Scandinavian Homes Investment inşaat şirketi tarafından inşa edilen Yeşiltepe Konakları teslime hazır, yatırımcılarını bekliyor. İşte detaylar..
Haber Tarihi: 13-05-2019

Kıbrıs Emlak Merkezi:

YEŞİLTEPE KONAKLARI’nda teslime hazır konutlar!

Yeşil ve mavi rengin her tonunu barındıran Girne’de yer alan Yeşiltepe Konakları, huzurlu ve mutlu bir hayat geçirmeniz için sizi bekliyor. Her bir odasından Girne’nin farklı güzelliklerini gören Yeşiltepe Konaklarında, sabahları daha erken uyanıp güne doğada yürüyüş yaparak başlamak isteyeceksiniz.

Taşınmaya hazır 4 Yatak Odalı ve 3 Yatak Odalı Şekenekleri ile sizlerin yeni yuvası olmak için bekleyen konutlar, her detayında konfor ve lüksü barındırıyor.

Denize ve sosyal tesislere yakınlığı, isteğe bağlı havuzu ile göz dolduran Yeşiltepe Konakları sayesinde, rüyalarınızdaki evde yaşamak artık hayal değil. Perdelerinizi açtığınızda yeşilin her tonunu görmek ömrünüze ömür katacaktır. Kuşların ve ılık esen rüzgârın sesinden başka hiçbir şey duyamayacağınız bir evde yaşamak…

Adeta cennetten bir köşe olan Yeşiltepe’de, sevdiklerinizle birlikte aldığınız her nefeste mis gibi havanın ciğerlerinize dolduğunu hissedeceksiniz. Hayalini kurduğunuz yaşama dair aklınızda ne varsa, hepsi Yeşiltepe Konakları’nda sizi bekliyor! Siz yeter ki nasıl bir yaşam istediğinizi söyleyin. Hayalinizdeki yaşam biçimini yaratmak için sizi her adımda destekliyoruz!

Hemen hemen her projede “extra” olarak istenilen lüks detaylar Scandinavian Homes Investment İnşaat Şirketinin projelerinde fiyata dahil standart olarak sunuluyor.

Yeşiltepe Konakları’nın satış fiyatına dahil olan lüks malzemeleri ise saymakla bitmiyor. Başlıca bunlar; çifte temel uygulaması (Radye Temel ve Sürekli Temel), C30 Kalite beton kullanılması, lüks ve modern tasarım akrelik mutfak ve avrupa menşeeli ray sistemleri, lüks gömme dolaplar ve çocuklara takım çalışma masaları, çift camlı büyük pencereler (ısı yalıtımlı komfor cam ve yalıtımlı alüminyum), tüm duvarlar ısı izolasyonlu Eko-Term Konfor tuğla ile örülüyor, temelde Nano-teknoloji izolasyon malzemesi kullanılması, ısıtma ve soğutma sistemi altyapılar, tam donanımlı tasarım banyo dolapları ve banyo aksesuarları, Rustik Granada modeli çatı kiremiti, lüks cam korkuluklar ve saymakla bitmeyen daha birçok kaliteli malzeme ve işçilik kullanılıyor.

 

 

3 Yatak Odalı Konağımızın satış fiyatı 175.000 GBP.

Öne çıkan özellikleri;

Dubleks Plan

185 metrekare Kullanım Alanı

165 metrekare Kapalı Alan

400 metrekare Bahçe

3 Yatak Odası

3 Tuvalet

2 Banyo

21 metrekare Ensuite Ebeveyn Odası

37 metrekare Salon

 

 

 

 

Proje Özellikleri;

 

Deniz ve Dağ Manzarası

Sakin ve Huzurlu bir Yerleşim Yeri

Çifte Temel uygulaması

(Radye Temel ve Sürekli Temel)

C30 Kalite Beton Kullanılmıştır

Yüzme Havuzu (isteğe bağlı)

Lüks ve Modern Tasarım Mutfak

Lüks gömme dolaplar ve masalar

Çift camlı büyük pencereler (ısı Yalıtımlı Komfor Cam ve Yalıtımlı Alüminyum)

Tüm Duvarlar Full İzolasyonlu Eko-Term Komfor Tuğla

Güneş enerjili su ısıtma sistemi

Home Tam Ev İzolasyonu

Tuğla, Pencere ve Zemin)

Nano-Teknoloji İzolasyon Malzemesi Kullanılmıştır

Isıtma ve Soğutma Sistemi Altyapıları

Kaliteli Parke Zemin

Mutfak ve Banyolarda Kaliteli Seramik

Tam Donanımlı Tasarım Banyo Dolapları ve Banyo Aksesuarları

Oldukça geniş Ebeveyn Yatak Odası

Rustik Çatı Kiremiti

Lüks Cam Korkuluklar

Eşdeğer Koçan