Dil/Language

Emyap Development Zeytin Homes projesinde kampanya – Kıbrıs Emlak Merkezi

EMIC ve Yapım İnşaat ortaklığı ile kurulan EMYAP Development projesi olan Zeytin Homes projesinde kampanya. İşte detaylar..
Haber Tarihi: 15-07-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Girne konut projeleri arasında dikkat çeken Zeytin Homes, EMIC ve Yapım İnşaat ortaklığı ile kurulan EMYAP Development’ın projesi.

Proje özellikleri ve mimarisi ile hem yerel hem de yurt dışı alıcılardan yoğun ilgi gören Zeytin Homes konut alıcılarına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.


Zeytin Homes nerede inşa ediliyor?

EMYAP Development tarafından inşa edilen proje adını bulunduğu bölgeden alıyor. Girne Merkez’e ve Zeytinlik köy merkezine yakınlığı ile eşsiz dağ ve deniz manzarasına sahip bir bölgede. Zeytin ağaçları arasında konumlanan projede şehir merkezine yakın sakin bir yaşam mümkün. 

3 adet plaja yürüme mesafesinde olması konumunun ne kadar iyi olduğu hakkında okurlarımıza bir fikir verebilir.

29 Triplex Villa ve 24 adet daireden oluşan Zeytin Homes projesinin teslimatına çok az bir süre kaldı.

Zeytin Homes proje özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Zeytin Homes içerisinde birbirinden farklı konut tipleri barındırıyor.  

Toplam 29 adet tripleks villa ve 24 adet daireden oluşuyor.

Proje konut sahiplerinin ihtiyaçları ve konforu göz önüne alınarak tasarlandı. Tripleks villaların bahçe, teras kullanım hakkı ve kendilerine ait otoparkı, dairelerin ise alt katın bahçe, üst kattın teras kullanım hakkı var.

Daireler 2 yatak odalı villalar ise 3 yatak odalı olarak planlandı.

Daireler 90 metrekare kapalı alana sahip, tripleks villaların büyüklüğü 270 ile 305 metrekare arasında değişiyor.  Ayrıca villaların 60 ile 70 metrekare büyüklüğünde terasları var.

Projede içerisinde 3 tane yüzme havuzu bulunan ortak yüzme havuzu ve geniş yeşil alanlar mevcut. Her konutun kolay ulaşılabilir otopark alanları, anayola rahatlıkla ulaşım sağlayan çıkış yolları, çocuklar için özel oyun alanları var.

Zeytin Homes’u diğer projelerden ayıran bir diğer özelliği ise Zen Bahçeleri. Proje, kum ve taşlardan oluşan Zen bahçeleriyle kalabalıktan uzak, yalın ve düzenle denge bulabilen, ruhunuza doğa aracılığıyla huzur veren bahçeye sahip. Ayrıca proje içerisinde su gölü de bulunuyor.

Projede trafik dış taraftan akacak şekilde düşünülmüş, iç kısımlar ise trafikten arınmış, havuzu, ve diğer özellikleri ile özel bir iç bahçe tadında tasarlandı..

Zeytin Homes projesinin satış fiyatları nedir?

Yakın zamanda yine dikkat çeken bir kampanya başlattı Emyap Development.

Projenin satış fiyatlarını güncelledi, pandemi sonrası oluşan ekonomik daralma alım gücünü negatif etkilediği için satış fiyatlarında ciddi bir indirim yaptı firma. Herkesin beğenisini toplayan kampanyada fiyatlar yaklaşık %20 aşağı çekildi. Emyap Development konut sahibi olmak isteyenler için güzel bir fırsat oluşturdu.

 

Zeytin Homes Satış Fiyatları nedir?

2+1 daireler 69.900 sterlinden başlayan fiyatlarla, 3+1 tripleks villalar ise 159.900 sterlinden başlayan fiyatlarla satışta.

Sınırlı zaman ve sınırlı konut sayısı için geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak isterseniz hiç vakit kaybetmeyin deriz. Gerek konumu ve gerekse de tasarımları ile Girne’de eşsiz olan bu projede yerinizi ayırtın.

 

Daha detaylı bilgi için tıklayın..