• Haber Ara
Dil/Language

Başman Real Estate’in ilk projesi Silent Hill Homes'un satış fiyatları…

Girne’nin lüks apartman dairelerinden birine sahip olmak ister misiniz? O hâlde, bu proje tam da size göre! Başman Real Estate’in ilk projesi Silent Hill Homes'un özellikleri ve bu dairelerin satış fiyatları Kıbrıs Emlak Merkezi’nde…
Haber Tarihi: 17-09-2018

Kıbrıs Emlak Merkezi:Kuzey Kıbrıs’ın güvenilir inşaat şirketlerinden Başman Real Estate’in ilk projesi Silent Hill Homes, “Kuzey Kıbrıs’ta huzurlu bir hayat ve mutlu olacağınız bir ev için…” sloganıyla yatırımcılarına merhaba diyor.

Dağ ve deniz manzaralı olan Silent Hill Homes, Girne’nin en lüks apartman projelerinden olduğu için dikkat çekiyor...

Girne’nin Lapta bölgesinde konumlanan bu proje, 3 katlı 5 bloktan ve 24 adet 2+1 80 m2 ile 6 adet 3+1 97 m2 dairelerden oluşuyor.

Bu projenin özelliklerinden birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz: Ortak havuz, çocuk oyun alanı, balkonu olan mutfak, kapalı otopark, güvenlik, klima ve internet sistemlerinin altyapısı ve daha pek çok özellik sizleri bekliyor…

Silent Hill Homes, Girne’nin gözde apartman projelerinden biri olmaya aday gösteriliyor. Bu değerli projenin satış fiyatları ise şu şekilde:

*2+1 80 m2 daire: 57.900 sterin,

*3+1 97 m2 daire: 67.900 sterlin.

Gösterişli ve modern yapısıyla Silent Hill Homes, sizleri bekliyor. Siz de “Kuzey Kıbrıs’ta huzurlu bir hayat” yaşamak ve muhteşem bir konuta sahip olmak istiyorsanız, bizi aramanız yeterli!..