Dil/Language

Aylık 280 GBP’den başlayan taksitler ile arsa sahibi olmak isteyenler için son fırsat – EMIC Sunset İskele Arsaları

Kuzey Kıbrıs İskele’de arsa mı arıyorsunuz? EMIC Sunset İskele Arsaları’nda fiyatları ve uygun ödeme koşullarıyla satılık son arsalar. İşte detaylar..
Haber Tarihi: 27-07-2020

Kıbrıs Emlak Merkezi:

Yatırım yapmanın ve birikimleri doğru değerlendirmenin yolu emlak ve inşaat sektörünü yakın tanımaktan geçiyor. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru yatırım tercihini yaparak elde edeceğiniz faydayı büyük oranlarda artırmanız mümkün.


En iyi yatırım planlarından biri de arsa. Ancak arsa yatırımı yapmadan önce detaylı bir araştırma yapmak gerekiyor.

Arsa Nasıl Kazançlı Bir Yatırım Olur?

Arsanın kazançlı yatırıma dönüşmesi için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç detay var. Uzun vadede arsa her zaman kazandırır ancak önemli olan kısa vadede de kazandırması. Gelişmekte olan bölgeler, yoğun tercih edilen bölgeler de bu mümkün.

Kuzey Kıbrıs İskele bölgesi de tam olarak bu tanıma uyan bölgelerden. Hem hızla gelişiyor hem de sosyal olanakları çok fazla.

Hem kendinize ait bir ev inşa ettirmek hem de yatırım için uygun ödeme koşulları ve fiyatları ile dikkat çekiyor EMIC Sunset İskele Arsaları. Konum olarak da Long Beach’in eşsiz güzelliğine hakim.

EMIC(Euro-Mediterranean Investment Company), isteyen herkes arsa sahibi olabilsin diye aylık sadece 280 GBP taksit ile 57 parsel arsa satışa sundu. Şu an sadece 8 arsa kaldı satışta. Arsalar konut yapımına uygun olarak altyapısı hazır bir şekilde satışa sunuldu.

Bölgede arsa fiyatları ortalama 40 ile 80 bin GBP arasında değişiyor. Bu açıdan da Sunset İskele Arsaları için epeyi uygun fiyatlı diyebiliriz. 34,500 GBP’den başlayan satış fiyatları, konumuna ve arsa büyüklüğüne göre fiyat değişiyor. Arsaların büyüklükleri 640 metrekare ile 928 metrekare arasında.

Tek avantajı konumu ve fiyatı değil. Bunun yanında bir avantaj daha sunuyor EMIC.

10 yıl vadeli, aylık 280 GBP’den başlayan taksitler ile arsa sahibi olmanızı sağlıyor. 

Bu dönemde, konumu, fiyatı ve ödeme koşulları ile özellikle müstakil ev sahibi olmak isteyenlerin geç kalmamaları gereken bir fırsat. Çünkü EMIC güvencesi ile yapılan satışlarda 57 parsel arsadan sadece 7 adet kaldı.

  

Detaylı bilgi için tıklayın..