KıbrısEmlakMerkezi.com çerezleri kullanır.

İnternet sitemizin servisleri adına daha deneyimli ve özelleştirilmiş kullanım için bazı bilgileri tarayıcınıza kayıt eder. Bu bilgiler sitemizi daha hızlı ve kolay kullanmanız için gereklidir.
Saniye sonra kabul etmiş sayılacaksınız.
Tunalı Viva

FEO İnvestment & Construction Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan kimdir? Bulut Akacan Kıbrıs emlak sektöründe hangi projelere imza attı? Bulut Akacan hangi ülkelerde yatırım yapıyor? Bulut Akacan hangi şirketlerin başında? İşte Kıbrıs Emlak Merkezi'nin kim kimdir köşesi ve Bulut Akacan sayfası..

Bulut Akacan kimdir?
Kıbrıs Town House
 
FEO İnvestment & Construction Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan, son dönemde Kıbrıs emlak dünyasında en çok konuşulan isimlerden.
Türkiyeli iş adamı Ömer Hasırcıoğlu ile birlikte kurduğu FEO, KKTC’de Girne’nin en büyük toplu konut projesine imza atıyor.
FEO Elegance projesinden, lansmanına kadar büyük ilgi gördü. Henüz temel atma çalışmaları süren proje, şimdiden birçok yatırımcının adresi oldu.
Peki FEO Elegance projesini Kıbrıs ile tanıştıran Bulut Akacan kimdir? Kıbrıs Emlak Merkezi’nin “Kim Kimdir” köşesinde, bu kez Bulut Akacan var..
 
                        
 
BULUT AKACAN KİMDİR?
 
1983 yılı Bostancı Güzelyurt doğumlu. 2000 yılında Türk Maarif Koleji'nden mezun olduktan sonra Amerika'nın Missouri Eyaletinde bulunan Kansas City of Missouri Üniversitesi'nde Ekonomi eğitimi aldı.
2003 yılında Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. 
Şu anda merkezi Kıbrıs'ta bulunan ve bünyesinde Arçelik, İtaliano, Rublevka, Demet Tekstil, Rising Clouds, Bulut Akacan Real Estates ve Bomonti İnşaat Şirketleri’nin bulunduğu Akacan Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanlığını yapıyor.
Aynı zamanda dünyaca ünlü Ekonometri Dergisi'nin yayın kurulunda görev alıyor.
2004 yılında Girne Spor Kulubü Başkanlığı yaptı. Bu sırada da çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı yaptı.
2010 yılında kurduğu Kıbrıs Türkiye İş İnsanları Derneği'nin kurucu başkanlığını sürdürüyor.
Kıbrıs ile ilk adımı atıp, Türkiye, Afrika ve İngiltere’de projelere başlayan FEO İnvestment & Construction’ın da yönetim kurulu başkanı.. 
 
 
 
KIBRIS EMLAK MERKEZİ