2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Fuarlarda Başlayan Koronavirüs İptalleri Kıbrıs Emlak Sektörünü Nasıl Etkiler?

7 Ocak 2022

Uluslararası fuarlardan iptal haberleri gelmeye başladı. Peki bu durum inşaat firmalarının yol haritasını nasıl etkiler? Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Fuarlarda Başlayan Koronavirüs İptalleri Kıbrıs Emlak Sektörünü Nasıl Etkiler?

Emlak fuarlarının tekrar başlaması için uzun zaman bekledi firmalar, fakat kavuşma kısa sürdü. Emlak sektörü için büyük önem taşıyan fuarlar, bir kez daha koronavirüs engeline takılıyor. Avrupa genelinde artan ve kontrolden çıkan vaka sayısına karşı, iptaller başladı.

Peki bu durum, dünya genelindeki fuarları yakından ilgilendiren Kıbrıs emlak firmalarını nasıl etkiler?

Geçen yıla göre daha az etkiler diyebiliriz. Çünkü pandemi birçok firmaya geç kaldığı dijitalleşmenin ne kadar önemli olduğunu gösterdi.

Pandemi günlerinde ofisini kapattığı için eli kolu bağlananlar, online üzerinden bile satış yapanları görünce durumun ne kadar önemli olduğunu gördü.

Son 1 yılda KKTC inşaat sektörü adına dijitale geçişti ciddi bir hızlanma var.

Daha önce mail adresini bile önemsemeyenler, artık projelerinin dijitalde olmasının ne kadar gerekli olduğunu anlıyor.

O yüzden yüz yüze iletişimin sağlandığı fuarların olası iptalleri, eskisi gibi çok da olumsuz etkilemeyecek firmaların yol haritasını.

Kıbrıs Emlak Merkezi bu süreçte her zaman üyelerinin yanında. KKTC’de bir ilk olarak başlattığımız Türkçe, İngilizce ve Rusça yayın ile kurumsal üyelerimize 365 gün 24 saat uluslararası fuar ortamı sağlıyoruz. Projelerini, markalarını ve fırsatları global yatırımcı ile buluşturuyorlar. Kurumsal markalarını dijitale taşıma sürecinde benzersiz bir kolaylık sunuyoruz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır