2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Evergreen Developments Group, Deja Blue Eco Welness İnşaatında Son Durum

13 Ocak 2023

Kuzey Kıbrıs’ta benzersiz marka konut projelerine imza atan Evergreen Developments Group’un Esentepe’te konumlandırdığı Deja Blue Eco Welness inşaatında sona doğru.
Detaylar Kıbrıs’ın global yatırım platformu Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe lüks konut projeleriyle öne çıkıyor Evergreen Developments Group.

Dikkat çeken lüks konut projelerinden biri de Akdeniz’in muhteşem plajlarına sahip Esentepe’de hayata geçirdiği Deja Blue Eco Welness.

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Evergreen Developments Group imzasıyla, benzersiz konsepte sahip Deja Blue Eco Welness projesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Benzersiz konsepti ile Kuzey Kıbrıs’ta bir ilk olan Deja Blue Eco Welness projesinde yavaş yavaş sona doğru yaklaşılıyor.

İnşaat çalışmalarının hızla sürdüğü Deja Blue Eco Welness projesinde satışlar devam ediyor.

Deja Blue Eco Welness projesini benzersiz kılan özellikleri ise, projenin ana temasını oluşturan Wellness ve anti-aging konsepti çerçevesinde adadaki ilk aquaponic ve hidrofonik bahçeler ile yine adanın ilk ve tek biyolojik havuzları bu projede yer alıyor.

Girne Esentepe’de konumlanan ve toplam 209 konuttan oluşan benzersiz lüks projede siz de yerinizi almak için Evergreen Developments Group’la iletişime geçebilirsiniz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ

Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır