2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Ev alan müşterilerine Kıbrıs turu hediye etti!

3 Aralık 2015

Ev alan, hatta firmayı öneren müşterilerini KKTC’ye getirdi. Yatırım için Kıbrıs’a ilk adımı atan Eminevim, 250 müşterisine keyifli bir tur hediye etti..Yatırım için Kıbrıs’ta ilk adımını atan Eminevim, müşterilerine de KKTC turu hediye etti. Şirket müşterileri arasından 250 talihlinin yer aldığı turda ilk durak Kırklar Türbes’ydi.
Turda daha sonra Gazimağusa ve Lefkoşa’ya da gidildi. Bu şehirlerde Namık Kemal Zindanı, Lala Mustafa Paşa Camii, St. Barnabas Manastırı, Büyükhan ve Selimiye Camii dolaşıldı. Ardından Girne’de Kıbrıs Barış Harekatı’nın başladığı yer olan Çıkarma Plajı, Barış Müzesi ziyaret edildi. Bunun yanında Türkiye Cumhuriyeti tarafından Kuzey Kıbrıs’ın su ihtiyacını karşılayacak olan proje görüldü.
KKTC’yi uzun uzun gezen 250 müşteri; Hz. Ömer Türbesi, Bellapais Manastırı ve Karaoğlan Şehitliği’ni görme imkanı buldu. Kıbrıs turuna katılanlar gittikleri mekanları sosyal medyadan paylaştı.
Eminevim, daha evvel de 150 müşterisini umreye götürmüştü. Belirli aralıklarla Kudüs, Balkanlar ve Kıbrıs turları tertip eden şirket, dünyanın ayrı ülkelerini programına aldı.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır