2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Emtan Olive Hill Projesinde Satışlar Hızla Devam Ediyor

21 Nisan 2022

Girne Alsancak’ta Emtan Construction tarafından inşa edilen Olive Hill projesi kısa zamanda yüksek satış rakamlarına ulaştı ve satışlar hızla devam ediyor. Detaylar haberimizde..

emtan olive hill

Kuzey Kıbrıs yatırım rotası olmaya devam ediyor. Hem yerli hem de yabancı yatırımcıların aktif olduğu, gayrimenkul yatırımı yaptığı bir döneme girdik.

Gerek yaşam gerekse tatil için adayı tercih eden yatırımcıların en çok tercih ettiği bölgeler arasında Girne Alsancak var.

Alsancak’ta inşa edilen projelere, yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgisi var. Yurt dışı pazarından önemli bir pay alan Alsancak son dönemde özellikle İran, Rusya, Ukrayna ve Almanya yatırımcılarıyla yüksek satış rakamları yakaladı.

Özellikle marka değeri yüksek inşaat firmaları ve özenle tasarlanan projeler bu satışlardan yüksek pay alıyor. Bunlardan bir tanesi Emtan Olive Hill.

Hem konumu hem de mimarisiyle Girne Alsancak projeleri arasında öne çıkıyor, Olive Hill. Kültürel ve modern mimarinin bir arada harmanlandığı eşsiz bir proje.

Dağ ve deniz manzarasına hakim olan proje, aynı zamanda da okullara yakın konumda.

“Bir Ömür Ayrıcalık” sloganıyla satışa sunulan Olive Hill projesi hızlı bir satış grafiği yakaladı. Yaklaşık 6 ay önce başlayan projede satışlar son hızla devam ediyor.

Siz de geç kalmadan proje hakkında detaylı bilgi alabilir ve Emtan Construction ile iletişime geçebilirsiniz.

Emtan Olive Hill Hakkında

“Emtan Olive Hill” Kuzey Kıbrıs’ın turizm kenti olan Girne’nin batısında yer alan Alsancak bölgesinde, sırtını yeşile yaslayıp yüzünü maviye dönmüş nezih bir mahallede konumlanan özel bahçeli, balkonlu ve çatı teraslı olmak üzere toplamda 90 adet 2+1 lüks eşsiz dağ ve deniz manzaralı dairelerden oluşan bir site projesidir.

Akdeniz’in eşsiz doğal güzellikleri, muhteşem bir gün doğumu ve gün batımı görselini size sunan Olive Hill, Necat British College’e komşu olup Girne’nin merkezine araç ile 10 dakika mesafededir.

Kalitenin ve çağdaş modern mimarinin aynı çatı altında buluştuğu noktada size, Kıbrıs’ın simgesi olan etrafı zeytin ağaçlarıyla çevrili toplamda 2000m2 yeşil alan, güneşin ve havanın tadını çıkarabileceğiniz yüzme havuzu ve çocuk havuzu, sizin gözetiminizde çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebileceği çocuk oyun parkı gibi sosyal alanlar sunuyoruz.

Muhteşem lokasyonda ve modern çizgide olan “Olive Hill”, hastane, market, benzin istasyonu, restoran, eczane, kuaför, mağazalar, eğlence mekanları ve bunlar gibi birçok temel ihtiyaca yakın bir lokasyonda yer alıyor.  Proje Girne’nin en güzide plajlarından olan Camelot Beach Club, Merit Hoteller bölgesi, Girne Amerikan Üniversitesi ve Kolejleri, Alsancak Özgürlük Parkı, Lapta Yürüyüş Yolu ve Escape Beach Club gibi bilinen yerlere çok yakın bir konumdadır.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır