2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Emlak Dünyası 16 Yaşında

2 Haziran 2022

Kuzey Kıbrıs’ın köklü ve bilinen emlak acentelerinden Emlak Dünyası 16. yılını kutluyor. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde..

emlak-dünyası

Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmayı planlayıp da Emlak Dünyası ile görüşmeyen yoktur aramızda.

Direktörlüğünü Hasan Efe ve Ender Meta’nın yaptığı firma, danışmanları ile birlikte kurumsal bir yapıya sahip ve 16 yıldır Kuzey Kıbrıs emlak sektöründe hizmet veriyor.

Uzun yıllardır Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyeleri arasında yer alan Emlak Dünyası, tüm Kuzey Kıbrıs genelinde portföyü var.

Kazançlı konut projeleri, ikinci el konut, ticari gayrimenkul ve arazi alanında hizmet veren Emlak Dünyası adada faaliyet gösteren emlak acenteleri arasında en geniş portföylerden birine sahip.

16. yıl kutlaması ve yeni ofis açılışlarını birleştiren Emlak Dünyası 3 Haziran’da güzel bir organizasyona ev sahipliği yapacak. Tüm sektör paydaşlarının davetli olduğu etkinlik Emlak Dünyası’nın yeni ofisinde olacak.

Kurulduğu günden bugüne, hizmet kalitesinden ödün vermeyerek ilerleyen, sektörü yakından takip eden, başarılı yönlendirmeler yapan ve kazançlı yatırımlar yaptıran firmanın 16. yılını Kıbrıs Emlak Merkezi olarak biz de kutluyoruz ve böyle kaliteli emlak acentelerinin sayısının artmasını temenni ediyoruz.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır