2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Dörter Construction’dan Satış Başarısı

23 Mayıs 2022

Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları arasında öne çıkan Dörter Construction iki konut projesinin satışını tamamladı. Detaylar Kıbrıs Emlak Merkezi’nde.Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyeleri arasında yer alan Dörter Construction’dan satış başarısı.

İskele ve Gazimağusa bölgesine yerli ve yabancı yatırımcının yoğun ilgisi var. Nitelikli ve doğru anlatılan konut projeleri daha inşaat tamamlanmadan satılıyor. Müşteri ihtiyaçları ve konforu için özel tasarlanan projeler yatırımcıların ilgi odağı.

Dörter Construction’ın yüksek inşaat kalitesi ve mimariye gösterdiği özen ile inşa ettiği konut projelerine hem yerli hem de yabancı yatırımcı ilgisi oldukça fazla.

Biri İskele Long Beach’de, diğeri de Gazimağusa Yeniboğaziçi’nde yer alan farklı konseptlerde iki konut projesinin satışını tamamladı Dörter Construction.

İskele Long Beach’de inşa edilen rezidans konut projesi Mc Kenzie Gold ve Gazimağusa Yeniboğaziçi’nde inşa edilen villa projesi 4Ever Green’in projelerinde satışlar kapandı.

Mc Kenzie Gold, 59 konut bulunan, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan ve 1700 metrekare toplam alandan oluşan bir proje.

4Ever Green ise 19 villa ve 12 daireden oluşan, 15 bin metrekare toplam alana sahip, Yeniboğaziçi bölgesine değer katan eşsiz projelerden biri.

Satışları tamamlanan projelerin yerine yeni konseptler inşa ediyor Dörter Construction, proje geliştirmeye devam ediyor. Bunlardan birisi de yakın zamanda satışa çıkan Olive Court. Yine yerli ve yabancı yatırıcının ilgi odağı olmayı başaran bir proje.

Müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanan ve inşa edilen markalı konut projelerinin satışları hızla ilerliyor Mağusa ve İskele bölgesinde. Hem yerli hem de yabancı yatırımcılar doğru anlatılan projeleri tercih ediyorlar. Dörter Construction’ın nu başarı da bunun bir örneği.

Biz de Kıbrıs Emlak Merkezi olarak başarılarının devamını diliyoruz Dörter Construction’a.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır