KıbrısEmlakMerkezi.com çerezleri kullanır.

İnternet sitemizin servisleri adına daha deneyimli ve özelleştirilmiş kullanım için bazı bilgileri tarayıcınıza kayıt eder. Bu bilgiler sitemizi daha hızlı ve kolay kullanmanız için gereklidir.
Saniye sonra kabul etmiş sayılacaksınız.
Kayıtlı Emlak Acentesi : ERA H&B GAYRİMENKUL
Telefon : 0533 869 03 09
Telefon 2 : 0392 815 78 10
ePosta Adresi : kemaler@erahb.com
Kayıtlı İlan : İlan Bulunmuyor.
Üyelik Tarihi : 2017-11-23 02:43:57
Çiğdem Kemaler
ERA H&B GAYRİMENKUL

Danışman Hakkında

Çiğdem Kemaler,

Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Enformatik lisans eğitimi ve University of NICOSIA ‘da İşletme yüksek lisans (MBA) eğitimlerini tamamlamıştır.

Kariyerine 2005 yılında aile şirketlerinde, Nike ve Conversemarkaları altında başlamıştır. Aile şirketlerinde çeşitli görevlerde çalışmıştır.

 

2010 yılında ise perakende sektöründe lider marka olan İspanyol devi Mango markası ile franchise anlaşması imzalayarak tüm ambargolara rağmen Mango markasının Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine getirilmesinde öncü olup, Markayı KKTC ‘ye kazandırma başarısında bulunmuştur.

 

Bu süreç içerisinde İş geliştirme, işe alım ve satış ekibini oluşturup koçluk etmek ve yönetmek görevlerini üstlenmiştir. Satış ve yöneticilik eğitimlerini vermiştir, sürekli eğitimin önemine inanan Çiğdem Kemaler yurtiçi ve yurtdışında birçok eğitimlere ve sertifikalı programlara katılmıştır. Aile şirketi olan HKemalerGroup da, Mango markasındaki görevine halen devam etmektedir.

2015 yılında Tüm dünyada başarıyla uygulanan ve gayrimenkul sektörüne başarı getiren ERA markası ile franchise anlaşması imzalayarak perakende sektöründe edindiği eşsiz tecrübeleri kullanarak bu sektörde de kariyer ve söz sahibi olmayı planlamaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk emlakçılar birliği üyesidir

İyi derecede İngilizce ve Türkçe bilmektedir.