2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Busy Bees Emlak Acentesi Direktörü Maria Jerome’dan Yatırımcılara Tavsiye

1 Mart 2022

Kuzey Kıbrıs’ta global yatırımcıların tercih ettiği markalardan Busy Bees Emlak Acentesi Direktörü Maria Jerome ile KKTC yatırım sürecini ve seçenekleri konuştuk.Kuzey Kıbrıs emlak sektörü, yıllardır global yatırımcıların ilgi odağında. Konumu, güvenli yaşamı ve kazanç potansiyeliyle hep dikkat çekiyor.

Onların adaya gelmesi, yatırım kararı almasında işini profesyonelce yapan firmaların da payı büyük.

O firmalardan biri de Busy Bees Emlak Acentesi.

Maria Jerome direktörlüğünde faaliyet gösteren Busy Bees, İskele ve Girne ofisleriyle hizmet veriyor.

Kıbrıs’ın ilk ve tek emlak haber – ilan portalı Kıbrıs Emlak Merkezi olarak, global yatırımcının KKTC izlenimlerini Busy Bees Emlak Acentesi Direktörü Maria Jerome ile konuştuk.

Hangi ülkelerden Kuzey Kıbrıs’a yatırım talebi var daha çok?

Busy Bees olarak, yatırımcılarımızın çoğu Avrupa ve Arap ülkelerinden. Fakat son dönemde Türkiye, Rusya, Güney Afrika ve Amerika gibi ülkelerden de bir artış görmeye başlıyoruz. Ağırlıklı olarak Avrupa ve Arap ülkeleri diyebilirim. 

Sizce nedir bu ilgininin sebebi? Kuzey Kıbrıs yatırımcılar için kazançlı bir bölge mi?

Kuzey Kıbrıs, Akdeniz’deki en düşük fiyatlı ülke. Üstelik yeni satışa çıkan bir projeden yatırım yapanlar, proje tamamlandığında satmak isterse genellikle minimum %30 olmak üzere harika getiriler ortaya çıkıyor. Birlikte çalıştığımız inşaat firmalarının bazıları garantili ödeme programları da sunuyor.

Kuzey Kıbrıs’a yatırım yapmak için bir başka büyük neden de, birçok kişinin yakın zamanda takdir göreceğimizden ve bu noktada fiyatlarda büyük bir artış olacağından emin olmasıdır. Birçokları için ‘Kıbrıs sorunu” yatırım yapmanın nedeni.

Siz bu sektörde tecrübeli bir isimsiniz. Yatırımcıya tavsiyeniz var mı?

Hızlı bir getiri ile para kazanmak isteyen yatırımcılara tavsiyemiz, her zaman planı mümkün olduğunca başlangıca yakın bir zamanda satın almak ve tamamlanma zamanında veya civarında satmaktır. Ayrıca, gelecekte daha yüksek kazanç elde etmek isteyenler için arazi tavsiyesinde de bulunuyoruz.

Bir diğer seçenek ise kiralamak için satın almak… Bunu isteyen yatırımcılar için de birlikte çalıştığımız bazı inşaat şirketlerinin garantili kiralama seçeneklerini, hatta kendi kiralama hizmetlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca kendi arsasına, kendi villasını inşa etmek isteyenler için de Busy Bees olarak yardımcı oluyoruz.

Bizi tercih eden yatırımcılarımıza ve çözüm ortaklarımıza teşekkürler.

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır