2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Ata Properties & Construction – Kıbrıs Emlak Merkezi

22 Eylül 2015

Kıbrıs inşaat dünyasında yer alan Ata Properties & Construction hangi hizmetleri verir? Ata Properties & Construction porföyünde hangi projeler var? Ata Properties & Construction iletişim bilgileri neler? İşte Kıbrıs Emlak Merkezi’nde inşaat firmaları rehberi..Cyprus Ata Properties & Construction Ltd. son dönemdeki yeni yapılanması ile kısa zamanda, tecrübeli teknik ve yönetici kadrosu ve güçlü referanslarıyla Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen inşaat şirketlerinden biri oldu. Dinamik ve açık yönetim stili ile müteahhitlik hizmetlerinde güven duyulmasını sağladı. Şirket, her türlü ve büyüklükteki projeleri, ihale, pazarlık veya “cost plus” metodu ile üstlenebiliyor.
Uluslararası personellerinin kontrolünde sağlanan kaliteli işçilik, maliyet ve zamanlama kontrolü, Şirketin adının doğruluk ve kalite ile eşleşmesini sağlıyor.
Her proje, hacmi ne olursa olsun başlangıçtan sonuna kadar ayni titizlik ve dikkatle üstleniyor. Mal sahibinin istek ve ilgisi, genel proje kontrolü sistemimizin bir parçası olarak korunuyor.
Şirketimiz, hem üst yapıda, hem de altyapıda devlet tarafından verilen 1. sınıf karneye sahip.

İLETİŞİM BİLGİLERİ;

Girne

Adres:
Ersoy Plaza No: 4/5 Bellapais / Girne KKTC

Telefon:
+90 392 816 07 01 – 02

Fax:
+90 392 816 10 32

GSM:
+90 533 867 46 96

Mail:
headoffice@cyprus-ATA.com


En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır