2022 © Kıbrısemlakmerkezi.com
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
aranıyor
Hiç sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol haritası Uydu Hibrit Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama
Arama sonuçlarınız

Aladağ İnşaat’tan Lefkoşa’ya Yeni Proje, Tirfon Villaları

7 Eylül 2022

Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe adından sıkça söz ettiren Aladağ İnşaat, yeni bir villa projesine başlıyor. Lefkoşa’daki ilk projesi başkentin kalbinde yükselen bir değer olan Aladağ Tower’da iyi bir başarı yakalayan firmanın Lefkoşa’daki ilk villa projesi Tirfon Villaları olacak.

tirfon villaları

Kıbrıs Emlak Merkezi kurumsal üyelerinden Aladağ İnşaat, genellikle villa projelerinde bölge seçimini Çatalköy, Alsancak ve Lapta’dan yana kullanıyordu. Tirfon Villaları projesinde seçimini bu kez başkent Lefkoşa’dan yana kullandı.

Tirfon Villaları Demirhan’da

Son dönemlerde villa projelerinde müteahhitlerin tercihi Girne ve Esentepe bölgesinden yana olurken, Aladağ İnşaat farklı bir atağa geçerek yeni villa projesini Lefkoşa Demirhan’da inşa etmeye karar verdi.

Hızla gelişen bir bölge olan Demirhan bölgesi, havaalanına çok yakın ve Lefkoşa’ya sadece 10 dakika uzaklıkta olarak biliniyor. Demirhan’ın en sessiz sakin bölgesinde, muhteşem dağ manzaralı bir bölgede müstakil yaşam fırsatı arayanların tercihi olacak Tirfon Villaları, tek müstakil ve iki kattan oluşuyor. Toplam 8 adet villadan oluşan projenin detayları yakında Kıbrıs Emlak Merkezi’nde..

KIBRIS EMLAK MERKEZİ


Etiketler: , En güncel haberlere erişmek için mail listemize abone olun

Listeleri Karşılaştır